Ēnu valstība
Mana redzēšana
Acs nav tā, kas parāda, tā ir neitrāla, tāpat, kā mikroskopa lēca, kas rada iespēju ieraudzīt. Tas, kā es ieraugu ir atkarīgs no manas redzēšanas, ar kādu aci es skatos. Mēs pasauli varam tvert trejādi, caur katru bilde ir savādāka. Viens no skatījumiem ir caur prāta prizmu. Šajā skatījumā ir stingras robežas un noteikumi, ir noteikts, kas ir pareizi, kas nepareizi, visam ir piekārta zīmīte un vērtējums. Otrs skatījuma veids ir caur sirds dimensiju, kurā jau esmu spējīgs saskatīt ar aci neredzamo, es sāku lasīt pasauli kā viļņus, es sāku redzēt vienotību, kopību, sirsnību, es ieraugu, ka viss ir dzīvs.
Trešais skatījuma veids ir caur garu. Es ieraugu mūžību un dievišķo. Skatīšanās notiek, interpretācijas vairs nav. Es redzu visu tā, kā tas ir. Mans prāts top apgaismots, sirds šķīsta, redzēšana dievišķa. Nav nekā vairs no manis šķirta, tas viss esmu es.
Trejādi
Daudz esam izpratuši par dualitāti, bet pasauli lielā mērā vada 3 spēki, dažādās reliģijās un mācībās jau ir pausts par trīsvienību, arī latvju dievapziņā ir šie 3 spēki - Dievs, Māra un Laima. Latvju zīmēs Dievs ir apzīmēts ar 3 stūriem.
Uz pasauli mēs varam skatīties ar 3 acīm. Viena ir materiālā, ķermeņa acs, kur pamats un patiesība ir viss, ko var aptvert ar fiziskām maņām. Otra ir prāta, mentālā, saprāta, apziņas acs, kas pasauli konstruē racionāli, tā darbojas ideju, tēlu, loģikas un jēdzienu pasaulē. Tā jau ir smalkāka redze, salīdzinot ar “rupjo” sfēru. Trešā ir apceres, dievišķā acs, tā ir redze, kas pārsniedz mentālo un sajūtu sfēru. Ar šo redzi varam ieraudzīt būtību, mūžību un absolūtu.
Mūs dīda trejādi spēki, apzināmies to vai nē, pieņemam to vai nē. Šie 3 spēki ir pausti arī kā skaidrība, kaislības un tumsonība. Šo 3 spēku saspēlē un kāda no spēku dominēšanas arī izpaužās mūsu čaula, ķermenis un prāts, kas piedalās šo spēku izrādē-triādē. Šo saspēli varētu apzīmēt vēl trejādi - sajūta “es esmu”, apziņa, tad dzīves spēks, enerģija, plūsma, vējš, kas saceļās, aktivizē mūsos enerģiju un parauj savos ceļos un vēl darītājs, personāžs, kas to visu izpilda.
Ir trejādi stāvokļi, kuros pavadām savu dzīvi. Viens ir miegs, otrs nomods un trešais zināšanas. Pirmajā mēs bez variantiem guļam, neko nekontrolējam un nevadām, otrajā šķiet, ka kaut ko darām un ietekmējam, bet arī guļam, ja nomods nav savienots ar zināšanām. Tikai zināšanas ir tās, kas ļauj tev aptvert, kas esi tu un kas pasaule. Bez tām ir tikai miegs, ilūziju pasaule un paša spoki un ēnas.
Apziņas rotaļas
Es nevaru nepiedzīvot to, ko piedzīvoju
No pirmā acu uzmetiena šis apgalvojums šķiet tik vienkāršs un saprotams, bet tad, kad to attiecinām uz sevi, tad tas kļūst sarežģīts un neizprotams. Dzīves galvenie pārdzīvojumi, bēdas rodās no tā, ka vēlamies piedzīvot ko citu, ne to, ko piedzīvojam šajā brīdī. Patiesībā, neviens cits brīdis jau neeksistē, tikai šis, pārējais ir iedomas un cerības. Tad nu šajā brīdī arī notiek tas, kas notiek.
Bet ir divi skatu leņķi, no kuriem skatīt esošo brīdi. Viens ir lūkoties uz āru, uzskatīt, ka ceļš, kuru ejam un punkts, kurā esam, ir sarežģīts ārējo spēku kopdarbs, kur mūsu ietekme un balss ir nenozīmīga. Šajā gadījumā vairāk paļaujamies uz ārējiem spēkiem, dzīvojam ar cerību piedzīvot kaut ko un izvairītie no kaut kā. Šajā gadījumā gaidām īsto brīdi, īstos cilvēkus, darbus, notikumus un sakritības, kā rezultātā varētu sākt patiesi un laimīgi dzīvot. Šajā skatu punktā ir liela neskaidrība, tādi jautājumi kā - par ko tas man, kāpēc, vai nevarētu piedzīvot ko labāku, ko vairāk?
Otrs skatu leņķis ir lūkoties uz iekšu, uz sevi kā radītāju visam, ko pieredzu un piedzīvoju. Pasauli izkrāsoju es, tā ir kā spogulis man pašam. Katrs mēs pieredzam savu pasauli, savas sajūtas par to, savus priekus un bēdas, bet skatoties uz pasauli kā sevi, es esmu pateicīgs un laimīgs par katru brīdi, ko piedzīvoju. Ja gadās krist, tveru to kā mācību un pieredzi, nepazemoju sevi vai citus, nevainoju nevienu tajā, kas noticis un kā es par to jūtos. Es apzinos, ka manā pasaulē viss ir sakārtots tā, lai es piedzīvotu pārpilnību un pārticību. Esmu mierā ar sevi un pasauli.
2 skatu leņķi, 2 dažādas pasaules. Ko piedzīvo tu?
Ķermeņa misija
Apziņa ir viena un viņa piedzīvo sevi caur mums. Tas ir liels noslēpums, kā tā ir savienota ar katru ķermeni. Ja tu nepieķeries ķermenim, apzinies šo apziņu, kas caur tevi lūkojas, tad tu neesi tas, ko tu redzi, ne tavs ķermenis, ne jebkas, ko tu vari redzēt un tvert. Bet tu piedzīvo to, ka esi saistīts ar visu, ko vari aptvert.
Ko dod ķermenis? Iespēju piedzīvot šo mirkli, tā ir platforma dzīvei un apziņai, Dievam un Matērijai. Ķermenis ir kā kosmosa kuģis, kas ļauj mums būt tur, kur vēlamies, pieredzēt to, uz ko tiecas mūsu sirds.
Gars, kas dejo
Apziņas ekrānā Gars piedzīvot savu deju ar Matēriju caur tavu dvēseli. Mēs, cilvēki, pārstāvam gan dabu, gan garu, esam platforma šai dejai. Kāda ir mūsu loma šajā dejā? Caur mums rit dzīve, notiek deja, kurā ir savijušies 2 pavedieni - gars un matērija. Gars apgaro matēriju, tā kļūst dzīva un mēs to piedzīvojam. Mēs varam draudzēties gan ar garu, gan ar zemi, tam nav nozīmes. Mēs varam sapīties šajos pavedienos un arī tam nav nozīmes. Nozīme ir tajā, vai tu esi klātesošs šajā dzīves mistērijā, vai tu apzinies mīlestības okeānu, kas ir klātesošs tevī.
Cilvēks, kas nepārtraukti pārdzimst
Mēs esam nepārtrauktā piedzimšanas vai pārdzimšanas procesā. Savā ceļā mēs piedzimstam ne reizi vien. To mēs piedzīvojam piedzimstot dažādos ķermeņos, atnākot dažādās inkarnācijās. Taču šī nav tā galvenā piedzimšana, kuru svinēt. Mēs esam dzirdējuši, ka cilvēkam ir iespēja piedzimt vēlreiz, kā saka ticīgie, no augšas. Gars ir nolaidies pār tevi un tu esi piedzimis pa īstam, plašākā apziņā, klātesošs.
Šo ceļu ir grūti aptvert, jo detalizāciju un ceļa norāžu tajā nav, bet mani jau kādu laiku nepamet sajūta par apli, ko mums ir iespēja apiet katras piedzimšanas laikā. Zemes dimensijā tu tiec radīts ar vīrieša un sievietes radīšanas orgāniem, enerģija un matērija dzimst no šīm dzīlēm. Tālāk sākas jaunās dzīvības augšupeja, kurā tā no dzimumorgānu rajona paceļas vēdera rajonā, uz savām jaunām mājām dzemdē. Šis ir dievišķais rajons cilvēkā, gribas centrs, kurā savienojās gars un matērija, šī deja turpinās 9 mēnešus, kurā šī mīlestība rezultējās auglī, mazais Buda ir ieradies pasaulē, cilvēkiem redzamajā pusē. Tu skaities piedzimis cilvēku pasaulē. Taču šis ir tikai viens no posmiem taviem nepārtrauktiem piedzimšanas un pārdzimšanas procesiem.
Piedzimstot visa pasaule tevi mīl, nevar nemīlēt, jo tu esi visa pasaule, tu neesi sevi vēl atdalījis no tās, tā visa esi tu. Arī tu esi apreibis no šīs mīlestības, kas tika svētīta no Dabas un Gara saspēles. Tu un māte vairākus gadus peldaties šajā mīlestības, sirds dimensijā, kurā tu iemācies paļāvību, atvērtību, kopā būšanu. Pirmie 7 gadi paiet šajā enerģijā, kurā tu ļaujies savam radošumam, mirklim, priekam vai bēdām. Tas nav būtiski ko piedzīvot, tu ļaujies ikvienai dzīves izpausmei, lai kāda caur tevi nāktu. Tu tai nepieķeries un nepārvāri to vēl kādu laiku. Ir atnācis nākamais dzīves mirklis, kam tu esi pilnā mērā atvērts un klātesošs.
Kad tev ir apmēram 3 gadi, dzimst tavs ego un prāts, tu ieraugi sevi kā daļu no pasaules, kas ar to mijiedarbojas un spēlējas. Atkarībā no vides un audzināšanas, tu vairāk vai mazāk norobežo sevi no pasaules un citiem cilvēkiem. Ap gadiem 7 tu jau esi gatavs pacelties prāta līmenī un sākt izzināt pasauli detalizētāk. Tavs veselums, ar kuru tu ieradies šajā pasaulē, ir sašķīdis drumslās, gabaliņos un turpmākie dzīves gadi paies meklējot šīs lauskas, lai atkal salīmētu tās kopā un bilde atkal būtu vienota.
Ap gadiem 14 ķermenī mainās gandrīz viss. Tu ķermeniski un psihē pārdzimsti no bērna par pieaugušo. Nobriest arī tavs prāts, kas ir gatavs tvert pasauli savādāk. Tu ķermeniski esi sasniedzis savu virsotni, pusi no apļa un turpmāk tikai no tevis būs atkarīgs, kāds būs tavs ceļš, kā tu spēsi sasniegt nākamos pieturas punktus. Kā jau sākumā minēju: ejam pa apli dzimumorgāni - vēders - sirds - prāts - sirds - vēders - dzimumorgāni.
Līdzšinējā sabiedrības trajektorijā un ideoloģijā, mēs apstājāmies pie prāta attīstības, tas bija visu vērtību mērs un acuraugs. Prāta daba, tā spriedumi un vērtības bija tās, kas pavadīja lielāko daļu cilvēku šajā zemes dzīvē. Varētu teikt, ka apstājāmies savā izaugsmē, kļuvām arvien infantilāki.
Turpinot savu ceļu, pienāk brīdis, kad tu jūti, ka kaut kas briest, tuvojas pāreja, tuvojas dzemdības. Šobrīd šie procesi notiek uz zemes un cilvēkos, mēs piedzīvojam laiku, kurā prāta uzvaras gājiens ir noslēdzies un dzimst kaut kas tāds, ko ar prātu nesaprast, ko tajā neierīmēt. Tava sirds dimensija atverās arvien plašāk, tu atkal vari integrēt pasauli sevī, tu aizvien vairāk saproti, ka pasaule spoguļo tevi un šajā savienošanās svētlaimē tu atkal iemīli sevi un pasauli. Tu esi vienots ar to, cik vienots var būt mazulis ar māti. Tu atkal esi šajā vietā, kur biji piedzimstot, taču šobrīd tu esi apzināts, tavs prāts ir klātesošs un tev ir visas iespējas saslēgt šo kosmisko virteni, tik jānoiet vēl 2 posmi.
Nākamais posms ir piedzimšana no augšas, tu iekļūsti gara dimensijā, gara pasaulē, tu esi dvēsele, kura pilnībā piedzīvo vienotību ar visu, tu piedzīvo savu mūžību un bezgalību, savu vienotību ar Dievu un Okeānu. Tava lauska ir iekļāvusies kopējā bildē, puzle ir salikta. Viss universs ir mierā, jo pasaule vairs nav sadalīta. Šajā dieviškā vēdera rajonā tava griba atdod vietu Dievišķai gribai, kas vēlas caur šo lausku un ķermeni izpausties.
Sperot nākamo un pēdējo soli, tu esi nonācis mājās. Tu to apzinies, tu esi Alfa un Omega, sākums un gals, kas savieno visu Visumu sevī. Tu esi viss un nekas. Tu kļūsti par Radītāju, tu esi nogājis visu apli. Vai ar to ir beigas? Nē, tas ir jauns sākums jauniem visumiem un Dieviem.
Mēs visi esam...
Mēs esam bites, kas iesūc katra brīža esenci, lai nodotu to Lielai Mātei un Garam. Visas mūsu emocijas, rīcības, vārdi, būšana ierakstās bišu stropa medus (esences) šūniņās.
Mēs esam bišu saime, kas rūpējās par Lielo Māti un Garu. Mūsu izaustā josta ierakstās visuma šūniņās.
Mēs esam Lielā Māte un Gars, kas ir iekarsuši savā dejā, dualitātes kaislē.
Mēs esam tie, kas vēro šo deju, kas zin, ka neesam ne Gars, ne Lielā Māte, ne bišu strops un bite. Viss ir ietverts, bet neviena nav.
Vai mērķis var būt lielāks par tevi?
Esam jau noguruši, sniedzoties pēc mērķiem, ko regulē mūsu prāts. Laiku mēs tiem tērējam, bet patiesu prieku negūstam. Kas tad ir mūsu mērķis un mēraukla tam? Mums ir jāpārmācās skatīties uz lietām, izprotot to cēloņus un sekas. Lielākoties visi vēršamies ārējā pasaulē, skatīdamies uz ārējiem objektiem, kā atrautiem no mums. Bieži vien izvirzām sev mērķi sasniegt šos ārējos objektus vai tā būtu kāda manta, nauda, vieta vai cilvēks, iegūt to visu sev. Bieži vien tā ir cīņa, nežēlīga cīņa ar ko ir pārņemti zemeslodes iedzīvotāju prāti.
Vai mērķis vispār var būt ārējā pasaulē? Šķiet, ka tas atrodas mūsos. Tikai mēs varam būt mērķis, ko sasniegt. Tas nozīmē, ka mērķis nevar būt lielāks par mums pašiem un sasniegtais nevar būt lielāks par sasniedzēju. Ārējās pasaules atribūti mums pielīp, atkarībā no ceļa, ko ejam. Neesam to īpašnieki vai saimnieki, vien lietotāji, lai sasniegtu savu lielo mērķi - paši sevi.
Zemes un cilvēku pārdzimšana
No 3 dimensijas viedokļa norisinās karš. Sākam redzēt, ka šī pandēmija arvien vairāk tiek saistīta ar armiju, kaut tā tas ir bijis no sākuma. Vīruss ir radies armijas laboratorijās. Arī vakcīna ir bijusi gatava pirms šī kara. Tiek atceltas visas cilvēktiesības un pieņemti kara likumi. Vakcīnas apsargā, pārvadā un organizē ar armijas palīdzību. Dēļ 0,1 procenta cilvēku tiek ierobežotas 99,9 % cilvēku tiesības un viņu veselība pakļauta lielam riskam. Šis viss parāda, ka tas ir plānots uzbrukums cilvēkiem un cilvēcei kopumā. Šajā karā notiek cīņa par cilvēkiem, viņu enerģiju. Cilvēki ir vienas no enerģetizētākām būtnēm visumā, tāpēc tas ir iemesls karam par galveno resursu uz zemes. Var teikt, ka šis karš ir kā robežkontroles postenis, lai karā paliktu būtnes, kas nav spējīgas sasniegt nākamo dimensiju. Šī cīņa norisinās par to, lai tu turpinātu dzīvot prātā, lai tu turpinātu apklusināt savu iekšējo balsi, kas tevi aicina tālāk.
No 4 dimensijas viedokļa norisinās pāreja no ķermeņa pie savām saknēm, atgriežoties pie izpratnes, ka esi un būsi mūžīgs gars. Kopumā cilvēce dodas prom no prāta verdzības, lai apgūtu vai atgrieztos savā sirdī, gudrībā, kas ir mūžīga un patiesa, neatkarīgi no tā, kas notiek ārā. Tāpēc ir šis gļuks, kļūda sistēmā, karš, lai transformētu mūs, kausētu, mazinātu lepnību un egoismu, lai mēs ieraudzītu pasauli citām acīm, kur cilvēki viens otram ir brāļi un māsas. Šajā pārejā mums jāsāk dzīvot sirds dimensijā, jāieklausās vairāk savā sirdsapziņā. Šajā dimensijā parādīsies plūsma, kas tevi vedīs tālāk, uz 5 dimensiju. Ja tu spēsi pārvarēt savu prāta dabu un bailes, pieskarsies sirdij, tad karš priekš tevis būs beidzies. Tu uz to sāksi raudzīsies savādāk, ne tā kā esot 3 dimensijas prāta apziņā.
Saskaroties ar gara pasauli, 5 dimensiju, tu skaidrāk ieraugi pasauli, tev vairs nav jautājumu, kāpēc notiek šī transformācija, tev nav vairs pārmetumi karavadoņiem, jo viņi dara savu darbu. Uz šiem notikumiem tu vairs neskaties no sava pašlabuma, pilsētas, valsts vai planētas ietvara. Tu ieraugi, ka šajā Zemes pārejā piedalās viss universs, tu ieraugi Zemi, kā dzīvu būtni, kurai arī pukst sirds un tās sirdspuksti ir paaugstinājušies pārsniedzot 4 dimensijas robežu. Tāpēc viss, kas nav vairs rezonansē ar 4 dimensiju, tiks pakļauts transformācijai. Būs grūti atrasties 3 dimensijas apziņā.
Man ir Virusa stāstu sērija, kurā es mēģinu parādīt notikumus uz zemes ar šīm acīm. Vienā no stāstiem es rakstu, ka vīruss ir zāles pārejai uz Jauno pasauli un no tā nav jābēg. Cilvēce šobrīd tērē triljoniem dolāru, lai paslēptos no tā, tā vietā, lai sagaidītu to ar atvērtām durvīm. Šī ir programma pārejai un tā ir brīvi pieejama, lejupielādē to. Taču cilvēki ir pārāk prātīgi un vēlas turēties pie savām vecām vīrusu programmām un saraustās bagātības.
Tava ticība
Tava pārticība saistīta ar dažādām ticībām. Viens no posmiem ceļā uz pārticību ir pieticība. Tu vēl netici, bet esi tuvu pie savas ticības. Atnāk pazemība un uzticība savam ceļam. Tā nu tavā ceļā parādās vēl viena tīcība, tu esi nokļuvis uz ticības ceļa. Tā jau vairs nav tikai ticība, tā jau ir pārliecība, liecība par tikšanu pāri. Caur tavu pāri ejošo liecību, materializējas tas, kas caur tevi nāk.
Kad tu tiec pie ticības, ka tu esi mūžīgs, bezgalīgs, dievišķs, tad tu esi ticis pāri. Tu vairs neesi ierobežots materiālā pasaulē, ķermenī, 3D nosacītībā. Tu esi ticis pāri, tu esi pārticis. Šo ticību nevar vairs sagraut nekādi naudas tīkli, nekādi sociālie tīkli, nekādi 5G tīkli. Tu būsi pārticis, jo apguvi pieticību, uzticību un pārliecību.
Dievišķais mehānisms
Dievs uzlika sev atgādinātāju, lai ik pa laikam atcerētos, kas viņš ir. Kad mēs piedzīvojam dinamisku dzīvi uz zemes, mēs augam savā uzpūtībā un iedomībā. Tad vienā brīdī nostrādā mehānisms, jo izgaismojās pārāk liels kontrasts starp iedomāto sevi un reālo es. Mēs tiekam visuma “nopērti”, novietojot mūs tuvāk tam, kas esam. Šis ir visuma iestatīts mehānisms, lai varētu notikt bezgalīgā evolūcija, lai tā nepastātos, debesīs izgaistot daudz milzīgiem piepūtušamies baloniem. Tāpēc ik pa laikam pie mums atnāk izziņa, ka esam mazs pirdiens un mūsu piepūstais balons nolaiž gaisu, lai varētu turpināt savu evolucionāro ceļu atpakaļ pie Dieva. Šis ir drošības vārsts dievišķā mehānismā, lai Dievs neaizmirstu, kas viņš ir un atgrieztos mājās.
Pēdējais piliens
Kad glāzē iepil pēdējais piliens, tad ūdens līst pāri malām. Kad mūsos ipil pēdējais apskaidrības piliens, tad mēs līstam pāri malām. Tad mēs esam brīvi no pieķeršanām, atkarībām un pareizībām. Tad mēs varam brīvi dāvāt mīlestību, neskatoties ne uz cepuri, ne citiem ierobežojumiem. Mēs esam nepiesārņots kanāls, caur kuru sāk runāt visums.
Bet pirms šī pēdējā piliena vēl ir šaubas un jautājumi. Kā es kļūšū par šo enerģijas okeānu? Vai pile iepilēs okeānā, savienojoties ar to, vai okeāns ieplūdīs pilē? Kas bija pirmais, pile vai okeāns?
Dižais Indijas mistiķis Kabirs, pirmoreiz satiekoties ar okeānu teica, ka viņš meklēja sevi, bet tā vietā, lai atrastu sevi, pazuda okeānā. Dzīves beigās, tuvojoties pārejai, viņš ataicināja savu dēlu un lūdzu viņam veikt izmaiņas sarakstītajā. Viņš teica: “Es kādreiz rakstīju, ka rasas piliens izzūd okeānā. Izmaini to, uzrakstot, ka okeāns izzuda rasas pilienā.”
Egregors
Piedzīvojam domu uzlidojumus katru dienu. Pārsvarā nezinām no kurienes viņas nāk un kur dodas. Neesam pārliecināti vai tās maz ir mūsu. Mūsu prātam piemīt dažādas funkcijas, viena no tām uztvert un raidīt informāciju (domas). Tā mēs bieži nekritiski laižam caur sevi informāciju, patērējam to, bet labuma nekāda. Šīs domformas, izejot caur mums, iegūst spēku, dzīvību un ir spējīgas tālāk dzīvot savu dzīvi. Lai tās varētu izdzīvot ilgtermiņā, tās veido apvienības, sauktas par egregoriem.
Sākumā mēs, cilvēki, radām šos egregorus, bet tad, kad tie sāk pieņemties spēkā, tie sāk ietekmēt mūs, sūtot mums domas, kas turpina tos stiprināt. Kur uzmanība, tur enerģija. Tādā ciklā mēs turpinām dzīvot, tāda ir cilvēces evolūcijas pieredze līdz šim - mēs radām jaunu koncepciju, ideoloģiju, vīziju un tā pakāpensiki iegūst spēku, līdz kļūst stiprāka par iepriekšējo egregoru un pasaule mainās.
Šobrīd piedzīvojam vecās egosistēmas egregora agoniju. Tas dara visu, lai noturētu mūs savā atkarībā, vēlmē atgriezties patērēšanā un “fastfūdā”. Bet tas, ir laika jautājums, kad dzīvosim cilvēcīgākā, mīlošākā, atbalstošākā, brīvākā sabiedrībā. Mūsu tiekšanās, vēlēšanās tur nokļūt sekmēs šis Jaunās pasaules egregora izaugsmi un nostiprināšanos. Tikai nekad vairs neaizmirstam, ka mums jākļūst apzinātākiem, lai neļautu turpmāk šīm būtnēm vairs valdīt pār sevi. Nekam vairs nepieķeramies.
Zemes uzplaukšana
Pirms daudziem miljoniem gadu kaut kas pārsteidza Zemi un universu. Uzziedēja pirmā puķe, kas izrotāja zemi tā, kā neviens līdz tam. Augu valstībā bija noticis neticams lēciens apziņā, sava veida apgaismība, ziedā bija klātesošs gars, kas sevi apzinājās. Tas dāvāja sevi pasaulei, savu skaistumu, savu īpašo smaržu, neko pretim par to neprasot. Ar laiku visu zemi pārņēma puķes.
Šādu apgaismību piedzīvoja arī dzīvnieku pasaule, reptilim pārvēršoties par putnu, kas iepazina savu brīvību debesīs. Arī šis bija negaidīts pavērsiens pasaules evolūcijā. Šādu evolūciju piedzīvoja arī minerālu valstība, kurā sāka gaismoties akmeņi, kļūstot par dārgakmeņiem.
Šobrīd ir pienākusi kārta apgaismoties cilvēkam. Ņemot vērā, ka pirmie “ziediņi” jau ir uzplaukuši, tad pārējiem tas ir kā aicinājums un atgādinājums, ka mēs varam to visi. Mēs visi varam kļūt par apgaismotām būtnēm, kas apzinās gara klātbūtni sevī. Es jūtu, ka piedzīvošu šo evolucionāro sprādzienu uz Zemes, kur cilvēki kļūs par Dievcilvēkiem. Mēs dzīvosim apgaismotā sabiedrībā.
Bailes no ceļa
Šobrīd mēs visi atrodamies uz garīgās attīstības ceļa. Šis ceļš nav rozēm kaisīts, sarkanais paklājs priekš tevis nav izritināts. Šis ceļš ir lieliem pārbaudījumiem pārbagāts un nav taisns, pārredzams un prognozējams. Visdrīzāk mēs viņā nomaldīsimies, griezīsimies atpakaļ, atkal atgriezīsimies uz viņa un turpināsim ceļu.
Pa ceļam mūs sagaidīs 4 lielie pārbaudījumi, kas mūs rūdīs ceļā uz meistarību, zināšanām. Pirmais pārbaudījums būs BAILES. Šobrīd visā pasaulē mēs piedzīvojam baiļu uzliesmojumu, jo visi atrodamies uz šī pārejas ceļa starp pasaulēm. Mēs varam baidīties par sīkumiem, tādiem, kā komforta zaudēšana, bet eksāmens ir par to vai tu vari pārvarēt savas bailes no nāves. Tas ir iespējams tikai tad, kad tu apzinies mūžību sevī. Tad tev vairs nav bailes zaudēt savu avataru, jo tu zini savu nemirstību. Tad tu vari droši doties tālāk, jo savu ceļu, dvēseli vairs nevienam nepārdosi.
Pēc šī pārbaudījuma tu saaugsi vairāk ar savu garīgo ceļu, tu iegūsi zināmu skaidrību par to, kas ir ceļš un kas esi tu. Tu iegūsi izpratni par līdzšinējo gājumu un būs priekšnojautas par to, kas tevi gaida aiz nākamā līkuma. Bet šobrīd tiekam galā ar savām bailēm.
Ap ko vienosimies?
Šobrīd apkārt virmo sajūtas un domas par to, kā izkļūt no šļūdoņa, kurā esam ierauti. Ir saprotams, ka pa vienam nav iespējams no tā izkļūt, bet pa vienam varam nobriest drosmei un apņēmībai no tā izkļūt. Un tad mums, krītošiem, ir jāspēj ap kaut ko vienoties. Vienoties mēs varam ap kaut ko vienu. To jau ietver arī vārds “vienošanās”. Kas ir 1? Viens ir vienotais, nedalāmais gars, saprāts, kādam dievs vai enerģija, kādam mīlestība vai plūsma. Šis gars ir dzīvs, iedzīvojies ikvienā visuma vietā un laikā, tas ir dzīvs arī cilvēkā.
Tas varētu būt sākuma punkts ap ko vienoties, ka mūsos ir klātesoša garīgā sākotne un viņa ir pamats visam, arī matērijai un materiālai pasaulei, visām izpausmēm un notikumiem. Gars ir ziedojis sevi, lai varētu notikt dzīve. Šī gara došana ir mīlestība, ko mēs varam piedzīvot, ko mēs varam ņemt un dot. Ja mēs visi tajā esam, tad mēs vēlamies tajā dalīties, ja visi dalīsies, tad visi arī saņems. Šai apmaiņai ir vajadzīgs brīvs ietvars, kas neierobežo mīlestību un došanu, līdz ar to brīvība ir vēl viens komponents, kas nepieciešams, lai viss darbotos. Šādi es redzu sākotnējo vienošanos.
Ap ko tu būtu gatavs vienoties? Uzraksti!
Neredzamā pasaule
Mums šķiet, ka mūsu acis fiksē pasauli. Tikai neesam aizdomājušies, ka redze ir ļoti ierobežota mūsu prāta stereotipos, pieredzē un zināšanās. Tāpēc katrs no mums pasauli pieredz savādāk. To saka arī zinātnieki, kas norāda, ka mūsu redze neatspoguļo pasauli, kāda tā ir. Tā interpretē to, pievelk to pie katra iedomātās pasaules. Ja esam laimīgi, tad mēs tādu pieredzam arī pasauli, ja mēs skatāmies mīlestības pilnām acīm uz pasauli, tad pasaule mīl mūs, kad esam dusmīgi, pasaule atspoguļo mūsu dusmas citos cilvēkos vai notikumos, tādejādi radot apstākļus, kuros dusmas pastiprinās.
Kad mēs skatāmies uz koku vai mēs viņu redzam un uztveram pilnībā? Mēs aizmirstam par mūsu acīm neredzamo pasauli zem zemes, kas ir vienlīdz līdzvērtīga un svarīga. Bez saknēm nav galotnes un bez galotnes nav sakņu. Arī katram no mums ir sava sakņu sistēma, kas aug no neatminamiem laikiem, kurus ar prātu nevar ne aptvert, ne atcerēties. Arī uzlūkojot katru cilvēku, mēs redzam tikai virszemes atspulgu, ko spēj fiksēt mūsu 5 maņas, taču nav sasniedzama tā pasaule, kas atspoguļojās matērijā. Vismaz ne ar klasiskām 5 maņām. Tam jau ir vajadzīgas citas maņas, kas cilvēkam ir vairāk kā 28. Katram tās atklājas savā laikā un telpā. Neko nevar ne nokavēt, ne sasteigt.
4 logi
Dzīvojam mēs pasaulē, kurā ir 4 vēja virzieni, kuros doties un no kurienes kaut ko gaidīt. Šajā pasaulē mēs piedzīvojam 4 dabas stihijas un gadalaikus. Arī mēs esam kā pasaule, kas sevi izpauž 4 veidos - prātīgajā, ķermeniskajā, dvēseliskajā un garīgajā. Par pasauli mēs uzzinām skatoties pa saviem 4 logiem, katrā no tiem mēs ieraugām citu pasauli. Vienā no logiem mēs pasauli uzburam caur domāšanu, visu apsverot un saadot kopā. Otrā logā mēs lūkojamies caur emocijām, kas visu iekrāso neidomājamās krāsās. Trešā logā mēs pasauli iztēlojamies, mēs esam burvji šajā pasaulē, jo varam izgausmot to, kas ir tumsā, kam ir ēnas. Caur ceturto logu mēs pasauli sajūtam.
