Esam ģimene, kas iebrien savu taku. Gadās brīži, kad mūsu taka ieved pietiekami aizaugušā mežā, kur cilvēki sen kāju nav spēruši, taču tas neliek mums griezties atpakaļ. Pārvietojam vai apejam šķērsli un dodamies tālāk.

Blogu sākām veidot 2019.gadā. Šobrīd ir pieejami stāsti par VECO sistēmisko pasauli, kura irst pa visām vīlēm, par PĀREJU, ko šobrīd visi piedzīvojam, kā arī par JAUNO pasauli, kura šobrīd dzimst. Ir arī tematiskāki stāsti par IZGLĪTĪBU, EKOLOĢIJU, dažādām DIMENSIJĀM. Stāsti pieejami arī audio un video formātos. Stāsti caur mums atnāk, mēs neesam tiem autori, jūs tos droši varat izplatīt, tiem nav autortiesību. 

Mājas ir mūsu templis, vieta, kas mūs sargā un veicina mūsu izaugsmi. Tāpēc mājās ļaujam notikt svarīgākiem notikumiem cilvēka dzīvē - piedzimšanai, augšanai, izglītībai. Visi mūsu bērni ir dzimuši mājās, šobrīd visi mācās mājās un mēs viens otram esam skolotāji. Šobrīd esam pārcēlušies uz laukiem, kur veidojas mūsu Jaunā pasaule. Mūsu redzējumā visam, kas saistās ap mājām (mājdzemdības, mājmācība, mājdzīve (dzīve laukos), mājārstēšanās), ir sākusies renesanse.

Vārdu salikums Manataka indiāņu valodā nozīmē MIERA VIETA, uz kuru mēs visi,  īsākā vai garākā ceļa posmā, arī tiecamies. Šobrīd ManaTaka mūs ir aizvedusi uz Miera Vietu Latgalē, kur top ManaTaka veseluma centrs, kurā satikties ar dvēseli, ārstēt savas rētas ceļā uz ķermeņa, prāta, sirds un gara vienotību. Ja ir vēlēšanās piedzīvot MIERU, tiekamies Miera Vietā.

Saziņa

Ja ir kādi jautājumi, priekšlikumi vai vēlies uzzināt, ko vairāk par mūsu pieredzi, sazinies ar mums šajā formā vai rakstot e-pastu uz adresi tars.ramats@protonmail.com

vai zvanot 29223302 (Tars).0