Esam ģimene, kas iebrien savu taku. Gadās brīži, kad mūsu taka ieved pietiekami aizaugušā mežā, kur cilvēki sen kāju nav spēruši, taču tas neliek mums griezties atpakaļ. Pārvietojam vai apejam šķērsli un dodamies tālāk.

Blogu sākām veidot 2019.gada maijā. Šobrīd ir pieejami stāsti par VECO sistēmisko pasauli, kura irst pa visām vīlēm, par PĀREJU, ko šobrīd visi piedzīvojam, kā arī par JAUNO pasauli, kurā šobrīd ieejam. Ir arī tematiskāki stāsti par IZGLĪTĪBU, EKOLOĢIJU, SIRDS ceļu, DUALITĀTI, DVĒSELI, EGO, NĀVI, PRĀTU, CEREMONIJĀM un KOSMOSU. Raksti caur mums atnāk, mēs neesam tiem autori, jūs tos droši varat izplatīt, tiem nav autortiesību. 

Mājas ir mūsu templis, vieta, kas mūs sargā un veicina mūsu izaugsmi. Tāpēc mājās ļaujam notikt svarīgākiem notikumiem cilvēka dzīvē - piedzimšanai, augšanai, izglītībai. Visi trīs mūsu bērni ir dzimuši mājās (mājdzemdības), šobrīd visi mācās mājās (mājmācība). Šobrīd esam pārejā uz savām mājām laukos, kur veidos mūsu un mūsu domubiedru Jaunā pasaule. Ap šiem svarīgiem notikumiem arī veidojas mūsu stāsti, kuros stāstām par cita veida pieredzi, par pieredzi, kas arvien vairāk dzēšas no pasaules vēsturiskās atmiņas. Mūsu redzējumā visam, kas saistās ap mājām (mājdzemdības, mājmācība, mājdzīve (dzīve laukos), mājārstēšanās, mājošanās), tuvākajā laikā sāksies renesanse.

Vārdu salikums Manataka indiāņu valodā nozīmē MIERA VIETA, uz kuru mēs visi,  īsākā vai garākā ceļa posmā, arī tiecamies. Šobrīd ManaTaka mūs ir aizvedusi uz Miera Vietu Latgalē, kur taps ManaTaka veseluma centrs, kurā satikt savu dvēseli, ārstēt savas rētas ceļā uz ķermeņa, prāta, sirds un gara vienotību. 2021. gadā tiekamies klātienē Miera Vietā!

Saziņa

Ja ir kādi jautājumi, priekšlikumi vai vēlies uzzināt, ko vairāk par mūsu pieredzi, sazinies ar mums šajā formā vai rakstot e-pastu uz adresi mana.taka@inbox.lv

vai zvanot 29223302 (Tars).0
 .