Robežu pārkāpšana
Bailes ir tās, kas ierobežo. Lielākais ierobežotājs pandēmijas laikā bija nevis Ministru kabinets vai kāds personāžs, bet tieši paša bailes. Saprotamu iemeslu pēc, vecā egoistiskā sistēma tās izmantoja, kā “elektrisko ganu”, lai varētu turpināt visus turēt aplokos. Šie elektriskie gani tiek lietoti, lai netiktu pārkāptas robežas un nenotiktu pārmaiņas.
Brīvību alkst ikviens, taču, lai to piedzīvotu, ir jāpārvar robežas, kas nekad nav bijušas ārējā pasaulē, bet mūsos. Mēs noteikti vairākas reizes esam nonākuši līdz šai robežai, bet bieži vien baiļu iespaidā esam griezušies atpakaļ. Esam atlikuši izeju no saviem ierobežojumiem, esam atlikuši savu paplašināšanos. Savus paplašinājumus un ierobežojumus mēs piedzīvojam nepārtraukti. Tāds ir mūsu dzīves ceļš jau kopš piedzimšanas brīža, kad “aploka” šaurība lika pieņemt lēmumu, kuru vairs nevarēja atlikt. Tā mēs piedzimām, iemiesojāmies.
Arī dzīves laikā mums ir jāpieņem šādi eksistenciāli un transformējoši lēmumi, lai varētu iepeldēt brīvākos ūdeņos. Pirms šo lēmumu pieņemšanas mums neviens nedod garantijas par to, kur būsim, kas būsim pēc robežu šķērsošanas. Bet kad esmu nobriedis, aptverot, ka nevaru palikt vairs vecās robežās, tad bailes pazūd un ar paļāvību speru soli nezināmajā.